2019. május 16.  Vissza
6. HÉTFŐ 14:00 A kiskakas gyémántfélkrajcárja - Veszprém, Kabóca Bábszínház
6. HÉTFŐ 10:00 A Fülemile – Kossuth Lajos Általános Iskola
6. HÉTFŐ 11:00 A Fülemile – Kossuth Lajos Általános Iskola
7. KEDD 10:00 Az aranyszőrű bárány – Várpalota, Dúdoló Óvoda
8. SZERDA 10:00 Az aranyszőrű bárány – Várpalota, Kölyökvár Napközi Otthonos Óvoda
8. SZERDA 14:00 Az aranyszőrű bárány – Berhida, Művelődési Ház
9. CSÜTÖRTÖK 10:00 Az aranyszőrű bárány – Ajkarendek, Regenbogen Német Nemzetiségi Óvoda
10. PÉNTEK 13:30 Az aranyszőrű bárány – Balatonszabadi, Művelődési Ház
11. SZOMBAT 10:00-17:00 Játéktér – Veszprém, Hangvilla előtti tér
12. VASÁRNAP 10:00-17:00 Játéktér – Veszprém, Hangvilla előtti tér
12. VASÁRNAP BEMUTATÓ 10:00 Farkasbarkas és Rókakoma – Veszprém, Hangvilla előtti tér
13. HÉTFŐ 9:00 A tengerlépő cipő - EFOP – Csögle, Általános Iskola
14. KEDD 10:00 A tengerlépő cipő – EFOP – Lovászpatona, Művelődési Ház
15. SZERDA 10:00 A tengerlépő cipő – EFOP – Lovászpatona, Művelődési Ház
15. SZERDA 10:00 A kiskakas gyémántfélkrajcárja – Veszprém, Kabóca Bábszínház
16. CSÜTÖRTÖK 10:00 A tengerlépő cipő – EFOP – Nagyalásony, Általános Iskola
16. CSÜTÖRTÖK 10:00 A kiskakas gyémántfélkrajcárja – Veszprém, Hangvilla
19. VASÁRNAP „PAPA, MAMA, GYEREKEK…” családi napok – Veszprém, Kabóca Bábszínház
10:00-13:00 kézműves foglalkozások, interaktív játékterek, beltéri autósmozi
10:00 Almafácska – a kecskeméti Ciróka Bábszínház előadása
11:00 A kiskakas gyémántfélkrajcárja
21. KEDD 10:00 Állatok farsangja – Veszprém, Kabóca Bábszínház
22. SZERDA Állatok farsangja – Veszprém, Kozmutza Flóra Általános Iskola
Állatok farsangja – Veszprém, Kozmutza Flóra Általános Iskola
23. CSÜTÖRTÖK 10:00 Állatok farsangja – Tótvázsony, Hajnal Óvoda és Bölcsőde
23.CSÜTÖRTÖK 9:00 A Fülemile – Veszprém, Kossuth Lajos Általános Iskola
23. CSÜTÖRTÖK 10:00 A Fülemile – Veszprém, Kossuth Lajos Általános Iskola
24. PÉNTEK 10:00 Állatok farsangja – Várpalota, Kölyökvár Napközi Otthonos Óvoda
25. SZOMBAT 16:00 Farkasbarkas és Rókakoma – Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria
25. SZOMBAT 15:00 – 19:00 Zöld Marci játéktér, Bárányos játéktér - Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria
26. VASÁRNAP 10:00 Farkasbarkas és Rókakoma – Veszprém, Kabóca Bábszínház
26. VASÁRNAP 14:00 Mamlasz királyság krónikája – Veszprém, Állatkert
26. VASÁRNAP 15:30 A fán lakó gyermekek – Törökbálint, Munkácsy Művelődési Központ
27. HÉTFŐ 10:00 A tengerlépő cipő – EFOP – Veszprém, Kozmutza Flóra Általános Iskola
27. HÉTFŐ 14:00 A tengerlépő cipő – EFOP – Veszprém, Kozmutza Flóra Általános Iskola
28. KEDD 10:00 A tengerlépő cipő – Nemesvámos, Művelődési Ház


A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk.
Májusi kiemelt programok