Ha hosszú távú, stabil munkahelyet keresel és szeretsz csapatban dolgozni, akkor a Kabóca Bábszínházban a helyed!
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére: marketinges munkatárs.

Főbb feladataid:
- színház reklámtevékenységével kapcsolatos feladatok ellátása
- havi műsorfüzet, plakátok, szóróanyagok, kiadványok előkészítésében, tervezésében való közreműködés
- kapcsolattartás a produkciók tervezőivel, nyomdával
- marketingstratégia és marketing kampányok összeállítása
- online platformok folyamatos nyomon követése, valamint friss és minőségi tartalommal való megtöltése
- a bábszínház nagy rendezvényeinek előkészítésében és lebonyolításában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:
- felsőfokú végzettség
- megbízható, precíz munkavégzés
- önálló munkavégzés
- stabil angol nyelvtudás szóban és írásban
- magas szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- grafikai ismeretek
- jogosítvány
- releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
- változatos munka
- összetartó közösség
- cafetéria
- közlekedés támogatás

Munkavégzés helye: Veszprém, Kabóca Bábszínház